Neznani pošiljatelj je po pošti iz Maribora na ministrstvo za zdravje poslal ponarejeno odstopno izjavo generalne direktorice Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije (ZZZS) Tatjane Mlakar. ZZZS bo zoper anonimnega pošiljatelja vložil ovadbo.
NA MINISTRSTVU ZA ZDRAVJE PREJELI ODSTOPNO IZJAVO DIREKTORICE ZZZS: Ne namerava odstopiti, gre za ponaredek
Kronika
Kot so pojasnili, so kopijo ponarejene odstopne izjave generalne direktorice Mlakar prejeli v torek, v reševanje so jim jo odstopili na ministrstvu za zdravje.
"Generalna direktorica ZZZS odločno demantira vsebino odstopne izjave, katere vsebina anonimnega pošiljatelja je neresnična, hkrati pa gre za zlorabo in ponarejanje listine," so poudarili na ZZZS.
Predvidevajo sicer, da gre za osebo, ki jim občasno pošilja različna pisma z neprimerno vsebino z elementi groženj.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
IZDALE SO JO NADZORNE KAMERE: Trgovka v novogoriškem Eurospinu v žep pospravila 45.000 evrov
D.C.
-
včeraj ob 20:30
V KOPRSKI TRGOVINI NASILNO NAD NEKDANJO PARTNERKO: Tudi po prihodu policistov se ni umiril
T.R.
-
9.6.2023 ob 11:45
HUDA NESREČA BRITANCA PRI KOZINI: Vanj trčila domačinka, odpeljan v izolsko bolnišnico
N.J.
-
9.6.2023 ob 11:08
TRAGEDIJA NA PRILJUBLJENI PLAŽI: Morski pes raztrgal kopalca pred očmi turistov (VIDEO)
T.R.
-
9.6.2023 ob 08:52
Zadnje iz goriške
Več trendov
Novo iz Slovenije
NE KOMENTIRA: Novemu Svetu RTV bo pravno svetoval Franci Matoz, odvetnik Janeza Janše?
D.G.
-
včeraj ob 10:01
NISO ZRELE LE ČEŠNJE, SLADKO JE TUDI VINČECE: Briški vinarji so odprli vrata svojih kleti
D.C.
-
včeraj ob 09:40
PLAŽA IN KOPANJE BOSTA MORALA POČAKATI: Danes na Primorskem še delno jasno, potem pa spremembe
T.R.
-
9.6.2023 ob 10:27